Lazio - Zenit

24/11/2020 (22:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
23/11/2020 20:51

Otrdienas vakarā UEFA Čempionu līgas ietvaros cīņu par izkļūšanu no F grupas turpinās “Lazio”, kas “Mūžīgajā pilsētā” uzņems Sanktpēterburgas “Zenit”. Spēles sākums plkst. 22:00.

Maz bija tādu, kas šaubījās par to, ka no UEFA Čempionu līgas F grupas vajadzētu izkļūt Dortmundei un Romas “Lazio”, taču Covid-19 romiešiem šo ceļu ir padarījis krietni sarežģītāku. Turnīru “ērgļi” uzsāka ar pārliecinošu 3:1 uzvaru mājās pār “Borussia”, taču tad komandu piemeklēja Covid-19 krīze – vīrusa dēļ bija grūti savākt pat UEFA nolikumā paredzētos 13 spēlētājus, kā rezultātā sekoja divi neizšķirti visos pret Brigi un “Zenit”. Šobrīd ar vīrusu izslimojušie spēlētāji ir atgriezušies komandas pamatsastāvā un nedēļas nogalē A Sērijas ietvaros viesos ar 2:0 pieveica pastarīti “Crotone”.

Sanktpēterburgas “Zenit” Čempionu līgas grupu turnīru ir iesākusi pagalam neveiksmīgi. Pirmajā spēlē “lauvas” mājās ar rezultātu 1:2 atzina Briges pārākumu, kam sekoja zaudējums viesos pret Dortmundes “Borussia” (0:2) un neizšķirts pret Covid-19 nomocīto “Lazio”. Jā, “Zenit” ir komanda, kas vēsturiski spējusi pārsteigt un padarīt Čempionu līgu interesantāku, taču tas vairāk uz mājas spēļu rēķina. Pēterburdzieši nav uzvarējuši nevienu no pēdējām sešām Čempionu līgas spēlēm izbraukumā (0-1-5), un, kā vēsta sena paruna – Romā valda romiešu likumi…

Spēles prognoze:

Lazio uzvara @ 1.67 (Optibet)

Tev arī varētu interesēt, pēc mūsu viedokļa Latvijas labākais totalizators.

Likt likmi (1.67 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %