Club Brugge - Borussia Dortmund

04/11/2020 (22:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
03/11/2020 19:35

UEFA Čempionu līgas F grupas ietvaros Dortmundes “Borussia” ar Ērlingu Holannu priekšgalā viesosies Brigē. Divdesmitgadīgais norvēģu brīnumbērns turpina fenomenālo sniegumu arī šosezon, gūstot pa vārtiem abās iepriekšējās Čempionu līgas spēlēs, kā arī piecus vārtus piecās Vācijas Bundeslīgas spēlēs.

Mājinieki Čempionu līgas grupu turnīru iesākuši veiksmīgi. Pirmajā spēlē viesos jau pieliktajā laikā izdevās izraut uzvaru pret Sanktpēterburgas “Zenit” (2:1), kam sekoja neizšķirts mājas pret “Lazio” (1:1). Te gan jāpiebilst, ka medicīnas un ārstniecības dievs Eskulāpijs nebija stāvējis romiešiem klāt, un viesi Brigē ieradās Covid novājinātā sastāvā. Maigi izsakoties. Patiesībā “Lazio” knapi izdevās savākt UEFA nolikumā nepieciešamo minimumu – 13 spēlētājus.

Dortmunde grupas pirmajā spēlē viesos ar 1:3 piekāpās Romas “Lazio”, lai gan rezultāts pilnībā neataino spēles ritējumu. Vācieši kontrolēja bumbu, izdarīja vairāk sitienu pa vārtiem, taču kaut kur pietrūka veiksmes. Otrajā spēlē mājās ar 2:0 pārliecinoši tika uzvarēta “Zenit”. Šobrīd ar izcīnītiem trim punktiem Dortmunde atrodas F grupas trešajā vietā, kas nu nekādi nesaskan ar viņu sezonas plāniem.

Brige spēlē Čempionu līgas grupas turnīrā jau trešo gadu pēc kārtas, kas kluba vēsturē ir nebijis gadījums. Nešaubīgi, ir uzkrāta zināma pieredze, kas dortmundiešiem vieglu vakaru nesola, taču domāju, ka ar to būs par maz. “Borussia” sastāvs ir lieliski sabalansēts, tur spēlē gan jaunie talanti – jau iepriekš pieminētais Holanns, septiņpadsmitgadīgais amerikānis Džovanni Reina, divdesmitgadīgais anglis Džeidons Sančo, gan pieredzējušākie – Marko Roiss, Aksels Vitsels un Tomass Menjē, kurš iepriekš ir aizvadījis vairākas sezonas arī Brigē. Traumas dēļ spēli izlaidīs Mats Hummelss.

Spēles prognoze:

Borussia Dortmund uzvara @ 1.89 (ViensViens)

Salīdzini visu totalizatoru koeficientus šeit: Club Brugge - Borussia Dortmund

Ja arī Tev ir viedoklis par spēli, tad aicinām to izpaust spiežot "prognozēt priekam"

Likt likmi (1.89 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %