Basaksehir - Manchester United

04/11/2020 (19:55)

Jansons
Jansons
03/11/2020 13:09

Perfektu bilanci UEFA Čempionu līgas H apakšgrupā centīsies noturēt Anglijas premjerlīgas klubs Mančestras United, kas dosies izbraukumā pie Turcijas komandas Basaksehir. Spēle notiks trešdien, 4. oktobrī, pulksten 19:55.

"Mēs varam uzveikt jebkuru pretinieku," pirms mača pret Turcijas komandu Besikhtar uzsvēra Mančestras kluba galvenais treneris Ūle Gunnars Sulšērs. "Mēs spēlējam savā stilā. Citreiz uz papīra tas izskatās pēc 4-4-2 vai 4,-3-3 novietojuma. Princips nemainās - mēs aizmugurē esam trīs vai četri, spēles ritējums nemainās. Turcijā ir brīnišķīgi fani, kas noteikti ir mājas komandas lielākā priekšrocība. Mums pietrūkst līdzjutēju."

Rezultāti runā paši par sevi - Mančestras United ir H grupas līderi, iepriekšējos mačos ar 2:1 uzveicot Parīzes Saint-Germain un ar 5:0 sagraujot Leipcigas Red Bull vienību. Sarkanajiem velniem pretī stāsies grupas pastarītis Basaksehir, kas pret abiem iepriekš minētajiem klubiem zaudēja ar rezultātu 0:2. Ja būtu jāmin iznākums pret Mančestras klubu, tas paliktu nemainīgs no iepriekšējām spēlēm.

Spēles prognoze:

Manchester United handikaps (-1) @ 1.67 (Viensviens)

Salīdzini visu totalizatoru koeficientus šeit: Basaksehir - Manchester United

Ja tev arī ir viedoklis par spēli, tad aicinām to izpaust spiežot: "prognozēt priekam"

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %