Ajax Amsterdam - Atalanta

09/12/2020 (19:55)

Jansons
Jansons
07/12/2020 03:47

UEFA Čempionu līgā svarīgu dueli trešdien, 9. decembrī, aizvadīs Amsterdamas Ajax un Itālijas A sērijas klubs Atalanta. Kamēr itāļiem pietiek ar neizšķirtu, lai iekļūtu izslēgšanas mačos, Ajax nepieciešama uzvara.

  • Komandu iepriekšējais duelis noslēdzās neizšķirti ar 2:2;
  • Atalanta iesisto/ielaisto vārtu attiecība ir 9:8, bet Ajax 7:6;
  • Amsterdamas klubs ielaiduši vismaz vienus vārtus visos piecos ČL dueļos.

Čempionu līgas D grupā pirmo vietu pirms pēdējās kārtas jau ir nodrošinājusi Anglijas premjerlīgas vienība Liverpool, taču otrās ceļazīmes ieguvējas statuss vēl ir vakants un izšķirsies Ajax - Atalanta duelī. Piecās spēlēs Nīderlandes klubs iekrājis septiņus punktus, gūstot divas uzvaras pret grupas pastarīti Midtylland, bet neizšķirti cīnoties pret itāļiem. Tikmēr A sērijas komanda ieguvusi par punktu vairāk, jo izbraukumā spēja ar 2:0 pārspēt Liverpūles komandu.

Iepriekšējo spēli komandas aizvadīja oktobra beigās, toreiz uzvarētāju nenoskaidrojot, spēlei noslēdzoties neizšķirti 2:2. Mača vadībā ar 2:0 nonāca viesi no Amsterdamas, taču mājinieki otrā puslaika sākumā atrada veidus, kā uzlauzt pretinieku aizsardzību un atspēlēties.

Ņemot vērā, ka Ajax komanda savā laukumā gan daudz iesit, gan daudz ielaiž, arī šī spēle būs rezultatīva. Turklāt arī Atalanta ir uzbrūkoša tipa vienība, kas grib un spēj uzlauzt pretinieku cietokšņus.

Spēles prognoze:

Abas komandas gūs vārtus @ 1.54 (Betsafe)

Ar VPN sistēmu likmi uz spēli vari veikt arī no ārzemju totalizatoriem

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %