Aston Villa - Leeds United [23/10/20, 22:00]

23/10/2020 (22:00)

Speletajiem.com
Speletajiem.com
21/10/2020 21:16

Prognoze - Aston Villa uzvarēs maču (koeficients 2.32)


Aston Villa uzvarējusi visas četras šīs sezonas spēles, tajā skaitā sensacionāli apspēlējot pagājušā gada čempionus - Liverpūli (7:2). Atrodoties turnīra tabulas otrajā vietā, atpaliekot par punktu no Everton vienības, kura 5. kārtas spēli jau aizvadījusi, mājinieki darīs visu, kas viņu spēkos, lai iegūtu 3 punktus un izvirzītos turnīra tabulas pirmajā vietā. Pēdējās spēles zvaigzne - Ross Barklijs ir atkopies no mačā iegūtā ceļa savainojuma un piektdien varēs palīdzēt komandai.

Jaunpienācēji Leeds United, kuri pēc 16 gadu pārtraukuma atgriezušies Anglijas premjerlīgā ir ieguvuši 7 punktus piecos mačos un turnīra tabulā atrodas 10. vietā.

Lai arī Aston Villa tiek uzskatīta par favorītiem, kluba galvenais treneris Dīns Smits (Dean Smith) par pretinikiem izteicies tā:

"Viņi šosezon uzvarēs vairāk spēles nekā zaudēs. Es šo komandu neredzu sezonas beigās cīnāmies par palikšanu augstākajā divīzījā. Fiziski spēcīgākā vienība līgā"

Mūs sagaida aizraujošs mačs, kurās abas puses var pārsteigt, taču uzvaru svinēs mājinieki!

Nodergi:
Salīdzini mača Aston Villa - Leeds united koeficientus starp Latvijas totalizatoriem vai prognozē mača iznākumu priekam, un seko līdz statistikai

Speletajiem.com
Speletajiem.com
Likmes:
17 / 0 / 15
Pēdējās 5:
U U Z Z Z
ROI:
-90.44 %