West Ham United - Liverpool

31/01/2021 (18:30)

Jansons
Jansons
28/01/2021 23:18

Anglijas futbola premjerlīgā Vesthemas United svētdien, 31. janvārī, savā laukumā uzņems pērno čempioni Liverpool.

West Ham United un Liverpool ir kopvērtējuma kaimiņi. Londonas klubs ar 35 punktiem pēc 20 spēlēm ieņem tabulas piekto pozīciju, kamēr liverpūlieši izcīnījuši par diviem punktiem vairāk, kas pērno čempioni ierindo pozīciju augstāk. Līdera godā ar 44 punktiem atrodas Mančestras City.

Vesthemas United šobrīd atrodas uz uzvaru taciņas, jo izcīnītas jau četras uzvaras pēc kārtas, bet zaudējuma rūgtums nav izjusts jau pēdējās sešās spēlēs. Jāpiemin, ka iepriekšējie trīs mači nav aizvadīti pret pašām spēcīgākajām pretiniecēm - 1:0 Burnley, 2:1 West Brom, 3:2 Crystal Palace.

Tikmēr liverpūliešiem ir veicies mazliet sliktāk - pēdējās sešās spēlēs gūts tikai viens panākums, bet vēl trijās divcīņās fiksēts neizšķirts rezultāts. Tomēr sliecos uz to, ka uzvaru izcīnīs Jirgena Klopa trenētā vienība, kas iepriekšējā spēļu kārtā pierādīja savu spēku, kad ar 3:1 izbraukumā tika apspēlētā Totenhamas Hotspur. Jāpiemin arī, ka Liverpool un West Ham pagājušo gadu tikās trīs dueļos, visos uzvaru svinot čempiontitula turētājai.

Spēles prognoze:

Liverpool uzvara @ 1.83 (Viensviens)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %