Southampton - Chelsea

20/02/2021 (14:30)

Jansons
Jansons
17/02/2021 12:47

Anglijas futbola premjerlīgā uzvaru sēriju sestdien, 20. februārī, lūkos pagarināt Londonas Chelsea, kas viesosies pie Southampton vienības.

Londonas Chelsea pēc galvenā trenera maiņas (Frenka Lamparda vietā amatu ieņem iepriekšējais PSG stūrmanis Tomass Tuhels) ir atkopusies un atgriezusies kopvērtējuma Čempionu līgas zonā. Kopš komandu pārņēmis vācu eksperts, londonieši premjerlīgā svinējuši četras uzvaras un vienu neizšķirtu. 24 mačos Chelsea guvusi 42 punktus, kas to ierindo ceturtajā pozīcijā. Lai gan cīņa par titulu, visticamāk, ir izsapņota (Mančestras City tikpat spēlēs izcīnījusi 56 punktus), Londonas kluba futbolistiem ir iespēja čempionātu noslēgt pirmajā trijniekā un iegūt ceļazīmi uz nākamās sezonas Eiropas futbola klubu prestižākajām sacensībām.

Tikmēr Southampton šosezon veicies otrādi - čempionāta sākums bija visai labs, komandai atrodoties starp labākajām, taču pēdējais spēļu nogrieznis izvērties pagalam neveiksmīgs. Sauthemptonas klubs Anglijas augstākajā līgā bez punktiem palicis jau sešos mačos pēc kārtas. Komandas pašapziņai noteikti arī nepalīdzēja sava anti-rekorda atkārtojums, kad ar 0:9 tika atzīts Mančestras United pārākums. Tik pat apkaunojošu neveiksmi Southampton piedzīvoja arī pērn pret Leicester.

Pateicoties šai melnajai sērijai, Sauthemptonas komanda ar 29 punktiem 23 mačos ieņem tabulas 13. vietu.

Uzskatu, ka Chelsea nebūs tā komanda pret kuru Southampton spēs atgūt uzvaras garšu. Tuhela vadītie futbolisti spēlē pārliecinoši, turklāt pēdējos piecos dueļos ielaisti tikai vieni vārti. Pēdējo reizi komandas tikās šosezon, kad mačs noslēdzās neizšķirti ar 3:3.

Spēles prognoze:

Londonas Chelsea uzvara @ 1.76 (Pafbet)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %