Sheffield United - Manchester United

17/12/2020 (22:00)

Jansons
Jansons
14/12/2020 17:41

Anglijas futbola premjerlīgas 13. kārtas ietvaros Šefīldas United savā laukumā uzņems Mančestras klubu United.

Šefīldas klubam šosezon nepavisam nav izdevies satvert spēles pavedienu. Klubs 12 spēlēs izcīnījis tikai vienu punktu, piektajā kārtā nospēlējot neizšķirti 1:1 ar Fulham. Tas klubu ierindo kopvērtējuma pēdējā pozīcijā, par sešiem punktiem atpaliekot no pirmspēdējā vietā esošās West Brom. No pirmās vietas United atpaliek par 24 punktiem.

Tikmēr Mančestras United situācija ir daudz labāka - 11 spēlēs izcīnīti 20 punkti, ieņemot devīto pozīciju. Tikpat punktu, bet par vismaz vienu spēli vairāk ir vēl četriem klubiem (tajā skaitā sestajā vietā esošajai City vienībai). Ņemot vērā, ka sarkanie velni aizvadījuši par maču mazāk kā pārējie, bet tikai piecus punktus atpaliek no tabulas līderēm, nozīmē visai solīdi aizvadītu sezonas sākumu.

Pēdējās piecās premjerlīgas spēlēs Mančestras United izcīnījusi četras uzvaras un vienu neizšķirtu. Pēdējā spēļu kārtā bija vērojams Mančestras derbijs, kas salīdzinoši garlaicīgā spēles ritējumā noslēdzās bez uzvarētāja noteikšanas.

Pēdējo reizi komandas tikās pērn, kad ar 3:0 pārāki bija sarkanie velni. Jāpiemin, ka šosezon Ules Gunnara Sulšēra trenētie futbolisti nav piedzīvojuši nevienu zaudējumu izbraukuma spēlēs, taču ir ielaiduši vismaz vienus vārtus katrā.

Šefīlda joprojām skrien pēc savas pirmās uzvaras, taču 12 spēlēs gūti tikai pieci vārti, tāpēc komandas vektors it nemaz neizskatās pozitīvs. Visticamāk, ka arī mačs pret Mančestras klubu beigsies ar vilšanos.

Spēles prognoze:

Mančestras United handikaps (-1) @ 1.74 (Optibet)

Izlasi arī mūsu rakstu par Online azartspēlēm

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %