Newcastle United - Chelsea

21/11/2020 (14:30)

Jansons
Jansons
19/11/2020 18:56

Anglijas futbola premjerlīgas 9. spēļu kārtā sestdien, 21. novembrī, Ņūkāslas United savā laukumā uzņems Londonas Chelsea vienību,

Šobrīd vēl ir sarežģīti runāt par komandu spēkiem, skatoties pēc turnīra tabulas, jo vienības aizvadījušas tikai astoņas spēles. Chelsea futbolisti iekrājuši 15 punktus, bet Ņūkāslas klubs - 11. Lai gan abas komandas šķir vien četri punkti, Londonas klubs kopvērtējumā ieņem piekto pozīciju, kamēr United ir 13. vietā.

Saprotams, ka Ņūkāslas komanda, kaut vai spēlējot savā laukumā, nav mača favorīti. Tomēr svarīgi pieminēt, ka United šosezon savā laukumā ar 2:1 apspēlējuši spēcīgo Londonas Everton komandu, kā arī izbraukumā nospēlējuši neizšķirti ar Wolves. Astoņos mačos ņūkāslieši iesituši desmit vārtus, bet ielaiduši par trijiem vairāk.

Tikmēr Chelsea šosezon savākuši ļoti uzbrūkošu sastāvu, kurš dažkārt aizmirst arī par savu vārtu drošību - tomēr tas vairāk attiecās uz pašu sezonas sākumu. Astoņos dueļos londonieši pretinieku vārtos raidījuši 20 vārtus, bet ielaiduši uz pusi mazāk - desmit. Turklāt Frenka Lamparda trenētā vienība ir ļoti labā formā - pirms izlašu pauzes netika piedzīvots neviens zaudējums pēdējās astoņās spēlēs.

Viens no Chelsea uzbrukuma līderiem ir Timo Verners, kurš septiņās spēlēs guvis septiņus vārtus. Tāpat Londonas klubs sešās no astoņām šīs sezonas spēlēm pretinieku vārtos iesituši trīs vai vairāk vārtus. Tāpēc var apsvērt vairākus likmes veidus - Vairāk kā 2.5 mačā gūtie vārti, Timo Verners iesitīs vārtus jebkurā laikā vai vienkārši Chelsea uzvaru (var konfigurēt ar handikapu (-1)).

Spēles prognoze:

Chelsea uzvara @ 1.51 (Betsafe)

Ja Tev veicas likmju veikšanā, varbūt ir vērts izmēģināt arī citas azartspēles. Sīkāk lasi Online azartspēles

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %