Leicester - Chelsea

19/01/2021 (22:15)

Jansons
Jansons
18/01/2021 11:59


Anglijas futbola premjerlīgā otrdien, 19. janvārī, būs vērojama čempionāta grandu sadursme - Leicester City savā laukumā uzņems buksējošo Londonas Chelsea vienību.

2015./2016. gada čempione Leicester šosezon dodas pēc vēsturiskā titula atkārtošanas. Pēc triumfa Anglijas čempionātā, Lesteras klubs nākamās trīs sezonas noslēdza kopvērtējuma tabulas vidusdaļā, taču pērn spēja atgriezties spēcīgāko apritē, 2019./2020. gadu noslēdzot piektajā pozīcijā. Šosezon Lestera 18 dueļos iekrājusi 35 punktus, kas to ierindo trešajā pozīcijā. Tikpat punktu ir arī vietu augstāk esošajai Mančestras City, bet tabulas augšgalī ar 37 punktiem atrodas Mančestras United.

Lesteras futbolisti nav zaudējuši piecās cīņās pēc kārtas, iekrājot trīs uzvaras un divus neizšķirtus. Iepriekšējā kārtā ar 2:0 savā laukumā tika apspēlēta Southampton.

Tikmēr Chelsea Anglijas čempionātā pēdējo reizi dominēja gadu pēc lesteriešu panākuma. Šosezon Frenka Lamparda vadītā vienība uz papīra izskatās pietiekami spēcīga, lai panākumu atkārtotu, taču šī brīža uzrādītais sniegums par to it nemaz neliecina. Londonas klubs pēdējās septiņās premjerlīgas spēlēs guvuši tikai divas uzvaras, taču četros mačos fiksēts zilo uniformu pārstāvju zaudējums.

Iepriekšējie trīs komandu dueļi premjerlīgā beigušies bez uzvarētāja noskaidrošanas - neizšķirti (0:0, 1:1, 2:2). Pastāv iespēja, ka arī gaidāmajā spēlē tiks fiksēts neizšķirts rezultāts, taču Lestera ir labākā formā, tāpēc būtu grēks neizmantot pievilcīgo koeficientu uz Leicester uzvaru bez neizšķirta.

Spēles prognoze:

Likme bez neizšķirta uz Leicester uzvaru @ 2.23 (Pafbet)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %