Everton - Leicester City

27/01/2021 (22:15)

Jansons
Jansons
26/01/2021 07:16

Anglijas futbola premjerlīgā trešdien, 27. janvārī, par siltāku vietiņu tabulas galvgalī cīnīsies Liverpūles Everton un Leicester komandas. Mača sākums pulksten 22.15.

Abas komandas šosezon sevi pierādījušās kā konkurētspējīgas tabulas augšgala pretendentes. Leicester 19 spēlēs iekrājusi 38 punktus un atrodas trešajā pozīcijā, tikai par vienas uzvaras tiesu atpaliekot no līderes Mančestras City. Tikmēr Everton aizvadījusi par divām spēlēm mazāk un izcīnījusi 32 punktus, kas to nostāda septītajā vietā.

Lesteras klubs ieņēmis lielisku formu - pēdējās sešās spēlēs gūti 14 punkti (četras uzvaras un divi neizšķirti). Lapsas ir viena no galvenajām Anglijas premjerlīgas titula tīkotājām.

Savukārt Liverpūles Everton pēdējos sešos mačos izcīnījusi par punktu vairāk kā Leicester, jo gūtas piecas uzvaras un piedzīvots viens zaudējums.

Pēdējās trīs no četrām komandu tikšanās reizēm noslēgušās ar vārtu guvumiem abu klubu izpildījumā. Lestera šosezon guvusi 35 vārtus, bet ielaidusi 21. Everton futbolisti bijuši precīzi 28 reizes, bet savos vārtos ielaiduši tikpat, cik Leicester. Tas liecina, ka arī savstarpējais mačs varētu būt pietiekami rezultatīvs. Piecas no pēdējām astoņām Lapsu izbraukuma spēlēm noslēgušās ar abu komandu vārtu guvumiem. Tāda pati statistika ir par Everton pēdējām astoņām mājas spēlēm. Ja likme "Abas komandas gūs vārtus" neapmierina, tad iesaku izdarīt derības uz Leicester uzvaru bez neizšķirta.

Spēles prognoze:

Abas komandas gūs vārtus @ 1.76 (Viensviens)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %