Burnley - Manchester United

12/01/2021 (22:15)

Jansons
Jansons
11/01/2021 10:50

Iespēju izvirzīties Anglijas premjerlīgas kopvērtējuma pirmajā pozīcijā otrdien, 12. janvārī, centīsies izmantot Mančestras United, kas aizvadīs izbraukuma maču pret Burnley.

Mančestras United premjerlīgā nav uzveikti jau desmit spēles pēc kārtas. Turklāt no šīm desmit spēlēm, astoņas ir bijušas uzvaras. Lieliskais pēdējā nogriežņa sniegums United, ar 33 punktiem 16 dueļos, ierindo kopvērtējuma otrajā pozīcijā. Tikpat punktu ir arī Liverpool, taču Jirgena Klopa vadītā komanda iekrājusi labāku vārtu attiecību. Sarkanie velni gan aizvadījuši par vienu maču mazāk, kas nozīme to, ja otrdien tiks uzveikta Burnley, tad viņi kļūs par premjerlīgas līdervienību.

Bērnlijas pilsētas komandas kontā pēc 15 spēlēm sakrāti 16 punkti, kas kopvērtējumā ierindo vien 16. vietā 20 komandu konkurencē. Burnley gan pēdējā laikā ir veicies mazliet labāk - pēdējās sešās divcīņās iekrāti 11 punkti, izcīnot trīs uzvaras un divus neizšķirtus. Lankašīras klubs šosezon guvis tikai deviņus vārtus (!!), bet no savā vārtu tīklā bumbu ielaidis 20 reizes. Mazāk iesitusi tikai Šefīldas United - astoņus.

Pēdējos piecos komandu dueļos trīs uzvaras guvis Mančestras klubs, viena spēle noslēdzās neizšķirti, bet pēdējā tikšanās reizē ar 2:0 prasmīgāki bija Bērnlijas kluba futbolisti.

Spēles prognoze:

Mančestras United uzvara un mazāk kā 3.5 mačā gūtie vārti @ 2.13 (Optibet)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %