Brighton - Arsenal

29/12/2020 (20:00)

Jansons
Jansons
28/12/2020 09:40

Anglijas futbola premjerlīgas 16. spēļu kārtā otrdien, 29. decembrī, Brighton uzņems Londonas Arsenal vienību.

Šosezon bēdīgi spēlējošā Londonas Arsenal vienība iepriekšējā spēļu kārtā iepriecināja (vai pat pārsteidza) futbola cienītājus ar pārliecinošu 3:1 uzvaru pret Frenka Lamparda vadīto Chelsea, tādējādi pārtraucot premjerlīgā septiņu neuzvarēto spēļu sēriju un gūstot pirmo uzvaru kopš 1. novembra. Tomēr ar 17 iekrātiem punktiem 15 spēlēs Arsenal kopvērtējumā joprojām atrodas tālu no cerētā augšgala, ierindojoties 15. pozīcijā.

Savukārt Brighton panākumu nav guvusi jau sešos dueļos pēc kārtas, samierinoties ar četriem neizšķirtiem un diviem zaudējumiem. Pagājušajā spēle pret Vesthemas United noslēdzās ar rezultatīvu neizšķirtu ar 2:2.

Pēdējo reizi komandas spēkojās pērnajā sezonā, kad ar 2:1 pārāki bija Brighton futbolisti. Arsenal Braitonas klubu pēdējo reizi uzvarēja 2017. gadā, pēc tam līdz gaidāmajam mačam aizvadītas piecas spēles, kas trīsreiz noslēgušās ar Brighton uzvaru, bet divreiz ar neizšķirtu. Visās minētajās spēlēs abas komandas ir guvušas vismaz pa vieniem vārtiem.

Abas komandas guvušas vārtus sešos no pēdējiem septiņiem Brighton mājas mačiem. Tāpat rezultatīvas bijušas Londonas komandas spēles - pēdējās četrās Arsenal divcīņās abas komandas guvušas vārtus.

Spēles prognoze:

Abas komandas gūs vārtus @ 1.79 (Optibet)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %