Wolverhampton - Chelsea

15/12/2020 (20:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
12/12/2020 17:15

Nupat zaudējumu piedzīvojusī “Chelsea” dosies uz Volverhemptonu, kur otrdienas vakarā tiksies ar vietējo “Wanderers”. Uzvaras gadījumā vismaz uz brīdi londonieši pakāpsies uz pirmo vietu Anglijas Premjerlīgā. Spēles sākums plkst. 20:00.

“Chelsea” galvenais treneris Frenks Lampards, kurš savulaik klubā nospēlēja 13 gadus kā pussargs, šosezon var būt apmierināts ar savu un komandas sniegumu. UEFA Čempionu līgas E grupā londonieši uzvarēja, sešās spēlēs izcīnot četras uzvaras un divreiz spēlējot neizšķirti (vārtu attiecība 14:2), kamēr Anglijas Premjerlīgā komanda atrodas piektajā vietā. Uzvaras gadījumā londonieši pacelsies uz pirmo vietu. Pēdējās desmit spēlēs Premjerlīgā piedzīvots tikai viens zaudējums.

Volverhemptonas “Wanderers” pēdējās piecās Anglijas Premjerlīgas spēlēs spējusi uzvarēt tikai vienreiz – pret katastrofāli spēlējošo Londonas “Arsenal”. Šosezon “lielgabalnieku” jautājums nav par pulvera sausumu. Tā gluži vienkārši nav vispār.

Pagājušosezon Londonas “Chelsea” uzvarēja abas savstarpējās spēles pret “Wanderers” (5:2, 2:0). Domāju, ka šī sērija turpināsies.

Spēles prognoze:

Chelsea uzvara @ 1.80 (Pafbet) Uzmanību!! Paaugstinātais koeficients pieejams sadaļā "Paf Boosted Odds".

Likt likmi (1.8 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %