Tottenham - Liverpool

28/01/2021 (22:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
28/01/2021 16:41

Šodien vienīgajā Anglijas Premjerlīgas spēlē Žuzē Morinju trenētā Totenhemas “Hotspur” uzņems Jirgena Klopa “Liverpool”. Gaidāmais duelis ir ļoti nozīmīgs abām komandām, tās atrodas tabulas 5. un 6. pozīcijā, turpinot cīņu ne tikai par vietu nākamā gada Čempionu līgas turnīrā, bet arī par Anglijas čempiones titulu.

Pirms gaidāmās cīņas preses konferencē Morinju norādīja, ka sagaida grūtu cīņu, neskatoties uz “Liverpool” formas kritumu. Viņš uzsvēra gaidāmās pretinieces divus gūtos vārtus iepriekšējā spēlē pret Mančestras “United”, ko “Old Trafford” stadionā nav viegli izdarīt. Morinju arī apstiprināja, ka savainojuma dēļ Totenhemai šovakar nevarēs palīdzēt Dele Alli.

Kopumā “Hotspur” šosezon mājas rāda stabilu sniegumu. Deviņās spēlēs zaudēts tikai divreiz, kamēr izcīnītas četras uzvaras un trīsreiz spēlēts neizšķirti. Tiesa gan, pēdējā laikā nav klājies tik labi. Iepriekšējā mājas spēlē Totenhema nospēlēja neizšķirti 1:1 pret “Fulham”. Vēl pirms tam uzvara pār Līdsu (3:0) un zaudējums Lesterei (0:2).

“Liverpool” kopš Ziemassvētkiem nav klājies viegli. No 15 iespējamiem punktiem ir izcīnīti tikai trīs (trīs neizšķirti), taču Klops uzskata, ka tam jāmainās kuru katru brīdi, un komandas potenciāls ir krietni lielāks. Iepriekšējā savstarpējā spēlē pret Totenhemu, pagājušā gada decembrī, izdevās uzvarēt ar 2:1. Toreiz Liverpūle kontrolēja bumbu 75% no spēles laika un izdarīja 11 sitienus vārtu rāmī, kamēr “Hotspur” - divus.

Svarīgi! Lai gan koeficients ir augstāks 11.lv, iesaku likmi izdarīt “Olybet”, jo piesakoties akcijai un veicot vismaz 20 EUR lielu likmi, saņemsiet 5 EUR bezmaksas likmi par katriem spēlē gūtajiem vārtiem.

Prognoze:

Liverpool uzvara @2.20 (Viensviens)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %