Olympique de Marseille - AS Monaco

12/12/2020 (18:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
11/12/2020 15:31

No Eirokausiem izkritusī Marseļas “Olympique” sestdien Francijas futbola čempionātā uzņems “AS Monaco”. Kopš 2018. gada sākuma komandas tikušās piecas reizes. Divreiz fiksēts neizšķirts (1:1, 2:2), divreiz uzvarējusi Marseļa (3:2, 4:3), bet vienreiz pārāka bijusi “Monaco” (2:1). Visu iepriekš minēto spēļu vienojošais faktors ir bezkompromisa cīņa laukumā. Nepiekāpība. Līdz pat spēles beigu svilpei.

UEFA Čempionu līgā Marseļa piedzīvoja pilnīgu fiasko, vārtus gūstot tikai vienā no sešām spēlēm, kad ar 2:1 tika pieveikta “Olympiacos”. Francijas čempionāts ir cits stāsts. 24 punkti vienpadsmit spēlēs ļauj komandai atrasties ceturtajā vietā, pie tam rezervē ir vēl divas spēles. Zaudējuma rūgtums šosezon piedzīvots tikai vienreiz, kad ar 0:2 tika atzīts “Saint-Etienne” pārākums. Nosacīts. Marseļa tovakar izskatījās vismaz tikpat labi kā Afrodīte, tik izšķērdēja visas iespējas….

“AS Monaco” trīspadsmit spēlēs spējusi iekrāt 23 punktus un tabulā atrodas tieši zem Marseļas – piektajā vietā. Lai gan sešās izbraukuma spēlēs uzvarēts tikai divreiz, zaudējumi piedzīvoti pret tādām komandām kā “Lille”, “Lyon”, nu labi, ir arī vidusmēra komandas. Bet šībrīža forma liek domāt par to, ka par punktu pacīnīties var. Un arī vēsture stāsta to pašu.

Edmunds Bērks esot teicis, ka tie, kuri nezina vēsturi, esot nolemti to atkārtot. Neizšķirts, es saku.

Spēles prognoze:

Neizšķirts (X) @ 3.5 (Optibet)

Likt likmi (3.5 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %