Liverpool - Manchester United

17/01/2021 (18:30)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
17/01/2021 10:08

Šajā aukstajā, ziemīgajā janvāra dienā, kad mūsu miesu silda glāze karstvīna vai kakao, par dvēseles siltumu parūpēsies futbols. Leģendāraids Džordžs Bests savā autobiogrāfijā derbiju starp diviem titulētākajiem Anglijas klubiem nosaucis par “Titānu cīņu”. “Liverpool” un “Manchester United”. Ir brīži, kuros saproti, ka iztērēt vairākus simtus eiro par to plastmasas kasti pie sienas, sauktu par televizoru, bija sasodīti labs lēmums. Spēles sākums plkst. 18:30.

Sāncensība abu pilsētu, Mančestras un Liverpūles, starpā neradās futbola laukumā. To aizsāka Mančestras kanāla būve, ar kura palīdzību mančestrieši apgāja Liverpūles ostu, mazinot tās nozīmīgumu un arī peļņu, protams. Sākās cīņa par ietekmi reģionā, un futbols nebija izņēmums. Varbūt būsiet pamanījuši, ka gan “sarkano velnu”, gan “Manchester City” klubu emblēmās ir attēloti kuģi. Lai vai kā, laika gaitā “Liverpool” un “Manchester United” ir kļuvuši par diviem titulētākajiem klubiem Anglijā, un sāncensība – tikai augusi. Kopš 1964. gada abu komandu starpā nav noticis neviens maiņas darījums.

Pirms gaidāmās spēles Mančestras “United” galvenais treneris Ūle Gunnars Sulšērs pastāstīja, ka komandai nevarēs palīdzēt Fils Džonss un Brendons Viljamss, taču sastāvā varētu atgriezties Antonī Marsiāls. Savos izteikumos preses konferencē “slepkava ar bērna seju” bija piesardzīgs, taču nav šaubu par to, cik ļoti Sulšērs vēlas uzvarēt. Kā papildus stimuls punktiem tabulā kalpo fakts, ka norvēģis nekad nav uzvarējis “Liverpool” treneri Jirgenu Klopu. Trīs savstarpējās spēlēs fiksēti divi neizšķirti, bet vienreiz pārāka bijusi Klopa vadītā “Liverpool”.

Pēc neizteiksmīgā sezonas sākuma Mančestras “United” ir mainījusi kursu, un šobrīd “sarkanie velni ”atrodas Premjerlīgas galvgalī. Astoņās izbraukuma spēlēs šosezon nav zaudēts ne reizes. Vienreiz spēlēts neizšķirti un uzcīnītas septiņas uzvaras.

Liverpūlei mājas spēļu bilance ir identiska Mančestras bilancei viesos (7-1-0). “Sarkanie” tabulā atrodas trešajā vietā, taču uzvaras gadījumā kļūs par Premjerlīgas līderi.

Jirgens Klops pirms spēles preses konferencē kritizēja ar Covid-19 saistītos aizliegumus, piemēram, aizvērtās kantīnes, kur futbolisti mēdza sanākt kopā un paēst, tādējādi reizē arī saliedējoties. Arī runas par to, ka nevajadzētu svinēt gūtos vārtus. Vācu speciālists norādīja uz derbija nozīmīgumu, atzīmējot, ka to pārraidīs visā pasaulē. Lai kur arī Jūs atrastos, būs iespēja spēli noskatīties.

Nesen intervijā Klops kritizēja tiesnešu darbu, kuri, viņaprāt, piešķirot pārāk daudz 11 m soda sitienu Mančestras “United” labā. “Sarkanie velni” pēdējos divos gados esot izpildījuši vairāk soda sitienu kā “Liverpool” piecu gadu periodā. Raudzīsim, kā būs šovakar.

Lai gan koeficients uz neizšķirtu ir augstāks Betsafe, es ieteiktu likmi izdarīt Olybet. Olybet šobrīd piedāvā akciju – reģistrējoties piedāvājumam un liekot vismaz 20 EUR likmi uz “Liverpool” – Mančestras “United” spēli ar minimālo koeficientu 1.8, saņemsiet 5 EUR bezmaksas likmi par katriem spēlē gūtajiem vārtiem. Veiksmi!

Spēles prognoze:

Neizšķirts @3.80 (Betsafe)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %