Levante - Eibar

10/01/2021 (15:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
09/01/2021 10:07

Turpinoties aizraujošajam La Liga čempionātam, sīksts duelis sagaidāms Valensijā, kur vietējā “Levante” jeb “vardes” uzņems “Eibar”. Kamēr mājiniece savā laukumā šosezon zaudējusi tikai vienu no septiņām spēlēm, viesi no Basku zemes lieliski spēlē tieši izbraukumos. Neizšķirts pret Barselonu (1:1), neizšķirts pret “Real Sociedad” (1:1). Neizšķirts, neizšķirts, neizšķirts. Kā nebeidzams, mūžīgs unisons skan šie vārdi.

“Levante” šosezon La Liga čempionātā 16 spēlēs izcīnījusi 18 punktus (4-6-6). Mājās septiņās spēlēs izcīnītas trīs uzvaras. Trīsreiz spēlēts neizšķirti un piedzīvota viena sakāve. Pēdējo 11 spēļu nogrieznī “vardes” zaudējušas vien Barselonai un “Villareal”.

“Eibar” iekrājusi par punktu vairāk kā gaidāmā pretiniece, un komanda atrodas vienu vietu augstāk tabulā. Ties gan, baski ir aizvadījuši arī par vienu spēli vairāk (4-7-6). Astoņās izbraukuma spēlēs “Eibar” uzvarējusi trīsreiz, tikpat reižu spēlēts neizšķirti un piedzīvoti divi zaudējumi.

Ja ieskatāmies vēstures annālēs, vairāk kā puse abu komandu spēļu beidzas neizšķirti, tādēļ koeficients 3,50 uz šādu iznākumu ir matemātiski pievilcīgs.

Ja jau vēstures tēma aizsākta, mājiniece savu iesauku “granotas” jeb “vardes” ieguva jau pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu beigās. Pēc Spānijas pilsoņu kara 1939. gadā apvienojās divi futbola klubi “Levante FC” un “Gimnastico FC”, izveidojot šodien zināmo “Levante UD”. Iemesls bija gaužām vienkāršs – pirmajiem bija daudz spēlētāju, bet nebija laukuma, kur spēlēt. Otrajiem, savukārt, bija laukums, taču trūka spēlētāju. Vēsturiskais “Estadio de Vallejo” stadions atradās blakus vecai upes gultnei, kas bija mājvieta milzīgai varžu populācijai. Tā radās iesauka, kas vēlāk kļuva par neatņemamu kluba simbolu.

Spēles prognoze:

Neizšķirts @ 3.50 (Betsafe)


Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %