Leicester City - Southampton

16/01/2021 (22:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
16/01/2021 09:29

Šodienas Premjerlīgas centrālajā spēlē “Leicester” uzņems “Southampton” futbolistus. Pēdējās savstarpējās spēlēs mājas sienas nav palīdzējušas ne vienai, ne otrai komandai. Pērn, viesojoties Lesterē, ar rezultātu 2:1 pārāki bija “svētie”, bet 2019. gada 25. okrobrī “lapsas” uzstādīja jaunu Premjerlīgas rekordu – lielākā uzvara viesos – sasitot Southemptonu ar 9:0.

“Tas ir Denijs Ingss, kuru Liverpūle tā arī nekad neieraudzīja – pāreja uz Southemptonu iedvesa jaunu dzīvību viņa karjerā, un katri gūtie vārti izdzen dēmonu no tā nožēlojamā Mērsīsaidas lāsta,” tēlaini rakstījā “Daily Mail” pēc 4. janvāra spēles, kurā Ingss guva vārtus pret savu bijušo klubu, palīdzot Southemptonai uzvarēt Liverpūli ar rezultātu 1:0. Uzbrucējs gan nedrīkstēs piedalīties šīvakara spēlē pret “Leicester” pozitīvā Covid-19 testa dēļ. Tas noteikti “svētajiem” ir milzīgs zaudējums, taču visādi citādi komanda izbraukumos spēlē lieliski. Astoņās Premjerlīgas izbraukuma spēlēs “Southampton” zaudējusi tikai vienreiz – 2020. gada 12. septembrī ar 0:1 piekāpjoties “Crystal Palace”. Pēcāk viesos izcīnītas trīs uzvaras un četras reizes spēlēts neizšķirti.

Savu 400. spēli “Leicester” kreklā šovakar aizvadīs Kaspers Šmeihels, un treneris Brendans Rodžerss preses konferencē uzslavēja vārtsargu - viņa motivāciju, kaisli un vēlmi uzvarēt. Pavisam noteikti Rodžerss visas iepriekš minētās kvalitātes sagaida arī šīvakara spēlē, jo īpaši tādēļ, ka Lesteres mērķi ir visaugstākie. Līdz šim “lapsām” mājās nav veicies diez ko spīdoši – astoņās spēlēs izcīnītas trīs uzvaras, vienreiz spēlēts neizšķirti un piedzīvoti pieci zaudējumi, tai skaitā pret “Fulham”. Pret “Fulham”, Karl! Līgas jaunpienācēju, kurai tā arī ir vienīgā uzvara viesos šosezon.

Spēles prognoze:

Neizšķirts @3.75 (Betsafe)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %