Huesca - Levante

22/12/2020 (20:45)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
21/12/2020 16:30

Vēl viena kārta Spānijas La Liga čempionātā tiks izspēlēta pirms Ziemassvētkiem, un vienā no spēlēm otrdienas vakarā “Huesca” uzņems “Levante” futbolistus. Abas komandas demonstrē diezgan līdzīgu sniegumu, un arī tabulā tās šķir vien trīs punkti.

Veskas pilsēta ir viena no Aragonas apgabala futbola pionieriem, te kājbumbu spēlēja jau tālajā 1903. gadā. “Huesca” jeb “tie, kuri nesā Svētā Jura krustu” Spānijas augstākājā līgā spēlē otro reizi, pirmoreiz tas notika 2018. gadā. Šosezon četrpadsmit aizvadītajās spēlēs izcīnīta tikai viena uzvara, kad mājās ar rezultātu 1:0 tika pieveikta “Alaves”. Taču arī zaudējuma rūgtums piedzīvots vien piecas reizes. Visvairāk reižu - astoņas – šosezon spēlēts neizšķirti. Sliktā ziņa komandai ir tā, ka sarkanās kartītes dēļ spēli nāksies izlaist Pulido. Centra aizsargus aizstāt ir sarežģīti, jo tiem jāveido saikne ar vārtsargu. Katra nesaprašānās vārtu tuvumā var maksāt dārgi.

Arī “Levante” atrodas tabulas lejasdaļā, vācot punktus vietas saglabāšanai La Liga. Trīspadsmit līdzšinējās spēlēs komandai izdevies uzvarēt trīs reižu, kamēr piedzīvoti pieci zaudējumi un piecreiz spēlēts neizšķirti. “Granotas” jeb “vardes” laika posmā no 26. oktobra līdz 27 novembrim aizvadīja piecas spēles, un visas beidzās ar identisku rezultātu 1:1.

Jau iepriekš pieminētajā 2018/19 gada sezonā abas komandu savstarpējās spēlēs tika fiksēts neizšķirts 2:2.

Spēles prognoze:

Neizšķirts @ 3.50 (Betsafe)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %