Shakhtar Donetsk - Borussia Monchengladbach

03/11/2020 (19:55)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
02/11/2020 16:11

Otrdienas vakara agrajā UEFA Čempionu līgas B grupas spēlē plkst. 19.55 Doņeckas “Šahtar” uzņems Menhengladbahas “Borussia”. Politiskās situācijas dēļ doņeckieši jau labu laiku ir pārcēlušies uz Kijevu, kur atrodas gan kluba galvenā mītne, gan treniņa laukumi, gan arī “NSK Olympiyskiy” stadions, kuru šobrīd ogļrači dala ar Kijevas “Dynamo”. Jeb, pareizāk sakot, “Dynamo” to dala ar doņeckiešiem.

Abas komandas šobrīd ir lieliskā formā. UEFA Čempionu līgas grupas turnīru “kurmji” uzsāka ar uzvaru pār Madrides “Real” (3:2) un neizšķirtu pret “Inter” (0:0), kamēr prūšiem fiksēti divi neizšķirti pret tiem pašiem pretiniekiem. Jāpiebilst, ka Menhengladbaha abās spēlēs izlaida uzvaru pašā spēles izskaņā. “Inter” panāca neizšķirtu rezultātu 2:2 spēles 90. minūtē, bet “Real” to izdarīja pieliktā laika trešajā minūtē.

Var jau būt, ka ukraiņiem pagājušonedēļ paveicās, jo “Inter” statistika bija graujoša, un tika izšķērdētas vairākas izcilas iespējas. Divreiz bumba trāpīja pa vārtu pārlikni, taču fakts paliek fakts – spēlēt viesos Ukrainā nekad nav viegli. Un vācieši to zina pat ļoti labi. UEFA Čempionu līgas ietvaros neviena vācu komanda nav uzvarējusi Ukrainā jau deviņas spēles pēc kārtas, to laikā fiksēti seši neizšķirti un trīs zaudējumi. Pēdējoreiz viesos tur izdevās uzvarēt Minhenes “Bayern”, kad tie ar 4:1 sakāva Kijevas “Dynamo”. 1994. gada 7. decembrī… Daudzi no Jums, cienījamie portāla lasītāji, droši vien tad vēl nebija dzimuši.

Pagājušonedēļ “Šahtar” mājas spēli pret Milānas “Inter”, klātienē drīkstēja vērot skatītāji, taču, pasliktinoties Covid19 situācijai, Ukrainas Veselības ministrija ir lēmusi, ka spēle pret “Borussia” būs jāaizvada pie tukšām tribīnēm. Šis fakts ir vērā ņemams, jo līdzjutēji vienmēr ir papildus dzinuls.

Spēles prognoze:

Neizškirts (X) @ 3.95 (Betsafe)

Salīdzini visu totalizatoru koeficientus šeit: Shakhtar Donetsk - Borussia Monchengladbach

Ja arī Tev ir viedoklis par spēli, tad aicinām to izpaust spiežot "prognozēt priekam"

Likt likmi (3.95 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %