Cagliari - Benevento

06/01/2021 (13:30)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
05/01/2021 10:29

6. janvāris Itālijā ir Epifānija diena – tiek pieminēta trīs austrumu gudro ierašanās Bētlemē. Jaundzimušā Jēzus apraudzīšana. Apdāvināšana. Tradicionāli 6. janvāra rītā Itālijā ragana Befana ir sagādājusi paklausīgajiem bērniem saldumus, bet nepaklausīgajiem atstātas ogles. Ko “raganu pilsēta” Benevento atstās pēc viesošanās Kaljāri, lūkosim noskaidrot agrajā A sērijas spēlē plkst. 13:30.

Mājiniece “Cagliari” A sērijā nav uzvarējusi jau astoņās spēlēs pēc kārtas, pēdējoreiz uzvaras garšu sardīnieši baudīja pērnā gada 7. novembrī, kad ar 2:0 pieveica “Sampdoria”. Kopš tās dienas četras reizes spēlēts neizšķirti un piedzīvoti četri zaudējumi. Jāsaka gan, ka zaudēts pret tādiem klubiem, kā “Napoli”, “Roma”, “Inter” un “Juventus”. Tie ir četri no A sērijas TOP 5 klubiem.

Viesi no Benevento pilsētas, kur raganas esot pulcējušās zem valriekstu koka gadsimtiem ilgi, centīsies dāvanas zīmīgajā dienā neatstāt. Ogles, varbūt. Pēdējās astoņās spēlēs Benevento piedzīvojusi vien divus zaudējumus. Trīsreiz svinēta uzvara un trīsreiz spēlēts neizšķirti. Jāizceļ 1:1 pret Romas “Lazio” un identiskais rezultāts pret “veco senjoru” – “Juventus”.

Abu klubu galveno treneru - Eusebio Di Frančesko un Filipo Indzagi - ceļi krustojušies četras reizes, katram svinot pa divām uzvarām.

Spēles prognoze:

Neizšķirts @ 3.40 (Betsafe)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %