Brighton Albion - Sheffield United

20/12/2020 (14:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
20/12/2020 09:14

Sestdienas pēcpusdienā Anglijas lielākajā piejūras kūrortā, Braitonā, vietējā “Albion” uzņems Premjerlīgas pastarīti – Šefīldas “United”. Nekāda pastaiga pa promenādi gan šodien nav sagaidāma, tā būs cīņa par katru laukuma centimetru. Cīņa par tik svarīgajiem punktiem, lai saglabātu vietu Premjerlīgā.

Braitonas “Albion” šosezon savā stadionā nav izcīnījusi nevienu uzvaru, sešās mājas spēlēs nopelnītie trīs punkti ir otrs sliktākais rādītājs Anglijas Premjerlīgā. “Kaiju” uzbrukums buksē, un divus vārtus ir izdevies gūt tikai vienā no pēdējām deviņām Premjerlīgas spēlēm. Šobrīd komanda atrodas 16. vietā, no izkrišanas zonas “Albion” šķir tikai viens punkts.

Šefīldas “United” trīspadsmit Premjerlīgas spēlēs iekrājusi vienu punktu, kas ir līgas antirekords. Tik slikti līdz šim nebija startējusi neviena komanda. Taču katram mākonim ir zelta maliņa, deviņos no divpadsmit zaudējumiem “asmeņi” piekāpās tikai ar vienu vārtu starpību. Tai skaitā pret Mančestras “United”, Mančestras “City”, Liverpūli, “Arsenal” un Lesteri.

Spēles prognoze:

Neizšķirts @ 3.80 (Betsafe)

Likt likmi (3.8 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %