Athletic Bilbao - Elche CF

03/01/2021 (15:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
02/01/2021 09:34

Svētdienas pēcpusdienā, turpinoties Spānijas La Liga čempionātam, Bilbao “Athletic” uzņems nepiekāpīgo “Elche CF”. Spēles sākums plkst. 15.00.

Bilbao “Atletic” ir komanda ar senu vēsturi un lielu vārdu. “Lauvas” ir uzvarējuši La Liga čempionātu astoņas reizes, ieņemot ceturto vietu šajā rādītājā, bet Spānijas Karaļa kausu komanda ir ieguvusi 23 reižu, biežāk to spējusi paveikt vien Barselona. Ņemot vērā, ka gaidāmā pretiniece – “Elche CF” - ir līgas jaunpienācēja, var teikt, ka šī būs “Dāvids pret Goliātu” cīņa. Un šajās reizēs koeficients uz favorīti mēdz būt nedaudz pārvērtēts. Vēl jo vairāk tādēļ, ka pēdējo reizi mājiniece kaut cik pietuvojās Eirokausu zonai 2016/17 gada sezonā.

Bilbao “Athletic” 16 spēlēs iekrājusi 18 punktus, ieņemot 12 vietu Spānijas čempionāta tabulā. Ieisto/ielaisto vārtu attiecība komandai ir negatīva -1. Pēdējās septiņās spēlēs izcīnita tikai viena uzvara.

“Elche CF” tikmēr aizvadījusi par divām spēlēm mazāk un iekrājusi 16 punktus. Četrpadsmit aizvadīto spēļu laikā zaudējuma rūgtums piedzīvots vien četras reizes (kamēr Bilbao – astoņas), bet septiņreiz spēlēts neizšķirti. Pēdējās astoņās La Liga spēlēs elčieši neizšķirti cīnījušies sešas reizes, tai skaitā pret Madrides “Real” un “Villareal”.

Abu komandu pēdējā savstarpējā spēle pagājušā gada janvārī Spānijas Karaļa kausā noslēdzās ar kaujiniecisko 1:1.

Spēles prognoze:

Neizšķirts @ 4.00 (Betsafe)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %